biz kimiz?

yapı dünyasında “mimari” ve “teknoloji”nin kesişim adresi

Misyonumuz

Mimarlık/Yapı Dünyası ile Profesyonel Ses-Işık-Görüntü sektörü ile arasında bir köprü görevi üstlenmeyi MİSYON edinen firmamız, mimarlık dünyasının nitelik ve gerekliliklerini çağımızın vazgeçilmezi teknoloji gereksinimleri ile yorumlayarak, Yapı Sektöründe yeni bir tarz ortaya koymuştur.

Tüm bu hedef ve amaçları YAPI sektöründe realize etmek; Kültür Merkezleri, Konferans Salonları, Sinema Salonları, Tiyatro Salonları, Müze, Sergi Alanları, Fuaye ve Gösteri Merkezleri gibi gerçek anlamda farklı teknik Niteliklere sahip Projelerde sektörde oluşan bilgi kirliliğinin önüne geçmek, ve yüksek maliyetli bu Yapıları gerçek anlamda yaşanabilir ve kullanılabilir mekanlar olarak hayata geçirmek HEDEFİMİZ.

Düşünce aşamasından, uygulama sürecine; uygulamadan kullanıma kadar süre gelen farklı periyotlarda; gereksinimlerinize göre Proje, Tasarım, Danışmanlık ve Uygulama hizmetlerimiz ile farklı GÖREVLER alıyoruz.

Yaşanan tüm bu sürecin, YAPISAL anlamda daha sağlıklı olarak hayata geçmesi ve proje ekonomisi için, Projenizde yer alan konsept alanların tüm SORUMLULUĞUNU üstlenerek, Anahtar Teslimi Mimari ve Teknoloji Proje Uygulama hizmeti sunuyoruz.Süreç Adımlarımız01 / Ön Aşama

tanışma & toplantı —

İlk toplantımız ve brifinginiz, sizleri tanımamıza ve projenizin gereksinimlerini anlamamıza, beğeni ve tercihlerinizi değerlendirmemize izin veriyor.


02 / Tasarım Konsepti

Ön Tasarım ve Konsept —

Bu zamanı, tarzı açıklığa kavuşturmak ve tasarımcı ile müşteri arasındaki özeti doğrulamak için görsel bir araç olarak kullandığımız ilk stil konsept panolarımızı hazırlamak için kullanıyoruz.


03 / Tasarım Geliştirme

Tasarımı Tamamla / Seçimler —

Son konseptimizden memnun olana ve sizinle birlikte ürün / malzeme belirlemeye / tedarik etmeye devam etmek istiyoruz.


04 / İnşaat

Tasarımı Geliştirme + Uygulama —

Onayınızla tüm seçimleri sonuçlandırırız;
mobilya, malzeme ve ürün sipariş etme,
inşaatçılar, ticaret, tedarikçiler ve üreticiler ile işbirliği ..


05 / Sonuç

Teslim —

Tasarım sürecimizin son aşaması, ikimiz de nihai sonuçtan memnun olmamızı sağlamak için projenizin nihai bir incelemesine gelmemizi içerir.

Bize UlaşınBir fincan kahve?

akustik proje —

Sapphire AVM No 1/1/1B01 Kâğıthane/İstanbul
+90 (0212) 276 78 87