çalışma alanlarımız ?

yapı dünyasında “mimari” ve “teknoloji”nin kesişim adresi

01. Konferans Salonları

Konferans Salonları, Sinema Salonları, Konser salonları, Tiyatro Salonları, Balo salonları, Kültür ve Gösteri merkezleri gibi sosyal ve kültürel aktivitelerin gerçekleştiği mekanların mimari tasarımları ve teknik nitelikleri kullanım amaçlarına yönelik olmalıdır. Kullanıcı ve seyircilerin beklentilerine vede ihtiyaçlarına göre her bir detayı özel olarak planlanmalıdır.02. TV Stüdyoları

Tüm teknik detaylardan ve kavram karmaşasından bağımsız olarak hedefimiz,mimari hacimlerin kullanım amacına yönelik tasarımı ile akustik performansını en iyi şekilde optimize edildiği projelere imza atmaktır. Projelerimize fark katabilen doğal akustik – elektro akustik, akustik yansıtıcı – yutucu panel, reverbasyon, yansıma, yalıtım ve yankı gibi gereksinimleri karşılayabiliyoruz.

03.Profesyonel Ses-Işık-Görüntü Sistemleri

Mimari boyutun en önemli tamamlayıcısı olan “teknoloji“ ürünleri ile projelerinize boyut kazandırıyoruz. Profesyonel Ses – Görüntü ve Işık Sistemleri, Simultane Tercüme ve Video Konferans, Otomasyon, LED Display Sistemleri ve Mimari Aydınlatma gibi üst düzey tüm sistemlerin Projelendirmesi, Danışmanlığı ve Entagrasyon hizmetini kendi bünyemizdeki uzman ekibimiz ile veriyoruz04.Sahne Mekanik & Teknolojileri

Sahne teknolojileri, hızlı sahne değişiklikleri; ışıklandırma, ses efektleri ve doğaüstü ya da büyülü yanılsamalar gibi tiyatral efektlerin üretimi için tasarlanmış cihazlardır. Bu kapsamda Sahne Altı, Üzeri ve Üst Mekaniği, Kontrol ve Otomasyon Sistemleri, Sahne Perdeleri ve Tekstilleri, Özel Konstrüksiyonlar ve Döşemeler gibi geniş bir ürün grubunun POWER-CAD markası ile üretimini yapıyor, projelerinize özel tasarlıyor ve entegre ediyoruz.

05.Akustik Ürünlerimiz

Tasarım ve Projelendirme sürecini en üst düzeyde hayata geçirmek için, özenle ve tecrübemizle seçilmiş AKUSTİK NİTELİKLİ YAPI donanımları tercih ediyoruz. Nitelikli ürün yelpazemiz de, Sinema ve Konferans Koltukları, Zemin Döşemeleri ve Karo Halılar, Akustik Ahşap Paneller, Akustik Kumaş Paneller, Lineer ve Perforasyonlu Paneller, Özel Tavan Panelleri, Direkt ve endirekt Led Aydınlatma Birimleri gibi bitmiş ürünleri ve sürecin arka planında yer alan akustik nitelikli montaj ekipmanları ve yalıtım ürünleri yer almaktadır.