hakkımızda

``mimari`` ve ``teknoloji``nin kesişim adresi


Mimarlık/Yapı Dünyası ile Profesyonel Ses-Işık-Görüntü sektörü ile arasında bir köprü görevi üstlenmeyi MİSYON edinen firmamız, mimarlık dünyasının nitelik ve gerekliliklerini çağımızın vazgeçilmezi teknoloji gereksinimleri ile yorumlayarak, Yapı Sektöründe yeni bir tarz ortaya koymuştur.

Tüm bu hedef ve amaçları YAPI sektöründe realize etmek; Kültür Merkezleri, Konferans Salonları, Sinema Salonları, Tiyatro Salonları, Müze, Sergi Alanları, Fuaye ve Gösteri Merkezleri gibi gerçek anlamda farklı teknik Niteliklere sahip Projelerde sektörde oluşan bilgi kirliliğinin önüne geçmek, ve yüksek maliyetli bu Yapıları gerçek anlamda yaşanabilir ve kullanılabilir mekanlar olarak hayata geçirmek HEDEFİMİZ.

Düşünce aşamasından, uygulama sürecine; uygulamadan kullanıma kadar süre gelen farklı periyotlarda; gereksinimlerinize göre Proje, Tasarım, Danışmanlık ve Uygulama hizmetlerimiz ile farklı GÖREVLER alıyoruz.

Yaşanan tüm bu sürecin, YAPISAL anlamda daha sağlıklı olarak hayata geçmesi ve proje ekonomisi için, Projenizde yer alan konsept alanların tüm SORUMLULUĞUNU üstlenerek, Anahtar Teslimi Mimari ve Teknoloji Proje Uygulama hizmeti sunuyoruz.